HAKKIMIZDACafe İtaliano


2003 yılında Taksim'de başladığımız mutfak serüvenimiz, dünya mutfaklarının en sevilenlerinden İtalyan mutfağına olan tutkumuzla ve her yeni gün yepyeni lezzet keşiflerimizle artarak büyümekte. Dünya’nın farklı yerlerinden gelerek mutfağımızın eşsiz lezzetleri ile neşe dolu sofralarımızda tanışan siz değerli misafirlerimizle sımsıcak atmosferimiz, enerji dolu özgün dekorasyonumuz ve her biri alanında uzman, profesyonel ekibimiz ile buluşmanın heyecanını yaşıyoruz.


İtalyan Mutfağının en iddialı tatlarını sürekli inovasyon ve kalite yönetimi prensiplerimiz ile en sağlıklı, kaliteli ve özgün şekilde sizlere sunmak ise uzman mutfak ekibimizin en temel hedefi.


Günün her saatinde kalbinize dokunan enfes pizzalarımızla, makarna aşıklarının akıllarını başlarından alan eşsiz tariflerimizle ve daha nice mutluluk dolu seçeneklerimizle haftanın her günü Taksim şubemiz ile 09:00-24:00 saatleri arasında, Şişli şubemiz ile 11:00-23:00 arasında, Karaköy şubemiz ile 09:00-23:00 arasında ve Kartal Anatolium Marmara Şubemiz ile 10:00-22:00 Saatleri arasında sizlerleyiz.


Şehrin en sevilen İtalyan'ı ile tanışmak için size en yakın şubemize bekliyoruz!

Taksim Şubemiz

Şişli Şubemiz

Karaköy Şubemiz

Anatolium Marmara Şubemiz